Komunikat z dn. 12.03.2020

Szanowni Klienci,
w związku z licznymi zapytaniami odnośnie przewozów międzynarodowych w obecnej sytuacji epidemiologicznej informujemy, że usługi przewozowe naszej firmy na dzień dzisiejszy są realizowane w normalnym trybie.

Kierowcy mają na wyposażeniu środki do dezynfekcji na bazie alkoholu, a samochody po każdej podróży są należycie oczyszczane. Na granicy polsko-niemieckiej pasażerowie busów oraz autobusów mogą zostać poddani badaniu temperatury ciała, jednak należy mieć na względzie, że objawy zakażenia się koronawirusem pojawiają się między drugim a czternastym dniem od zakażenia.

Zgodnie z informacjami Ministerstwa Zdrowia wirusy mogą przetrwać do kilku godzin na rzeczach, dlatego w obecnej sytuacji prosimy o zachowanie szczególnej higieny podczas podróży. Pamiętajmy, że podstawowymi zasadami, aby zminimalizować ryzyko zakażenia się są m. in. częste mycie dłoni wodą z mydłem, zachowanie bezpiecznej odległości od rozmówcy czy niedzielenie się jedzeniem, np. przekąskami z jednej paczki.

Apelujemy zatem do wszystkich pasażerów o zachowanie odpowiedzialności społecznej: w przypadku kontaktu z osobami chorymi lub poddanymi kwarantannie oraz wystąpienia objawów przeziębieniowych zaleca się kontrolę własnego organizmu przez kolejne 14 dni i przesunięcie podróży środkami transportu zbiorowego tak, aby mieć pewność, że wyjazd nie przyczyni się do rozprzestrzeniania się koronawirusa.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Tel. 77-431-13-70
rezerwacje@translison.pl

54321
(0 votes. Average 0 of 5)